Miss Canada

30 stycznia 2011 r.

Bolesław Łucki


They must think it is their duty
To speak loud about her beauty
But it's just a propaganda
Noone's better than Amanda

Komentarze | Dodaj

to śpiewamy...

27 stycznia 2011 r.

Bolesław Łucki

            
To już ostatni występ w styczniu - śpiewaliśmy w Westheaven Retirement Home na Portage Ave. Tym razem niestety bez Wali. W repertuarze znów głównie piosenki zespołu The Beatles: Love Me Do, From Me To You, Free As A Bird, Nowhere Man, Things We Said Today, Jealous Guy, Woman, Tears In Heaven, Needless And Pins, Walk Right Back, All I Have To Do Is Dream, Chains, She Loves You, If I Fell, Words Of Love i Please Mr. Postman. Prowadzenie jak zwykle Gladys Kulas. Dziękujemy za zaproszenie - dochód, jak każdy inny, będzie przekazany na cele charytatywne. Niektórych piosenek z naszego repertuaru można posłuchać w plikach dźwiękowych i na stronie MySpace - linki w lewej kolumnie.

Komentarze | Dodaj

na szczytach wiedzy

26 stycznia 2011 r.

Bolesław Łucki


pojęcie świata składa się
przede wszystkim z tego
czego o nim nie wiemy

Komentarze | Dodaj

to śpiewamy...

23 stycznia 2011 r.

Bolesław Łucki

                

                

            
Na zakończenie sezonu świątecznego komitet organizacji imprez przy Kongresie Polonii Kanadyjskiej okręg Manitoba zorganizował spotkanie polonijne w SPK koło nr 13. Pogoda niestety nie dopisała, jak to pod koniec stycznia - wiadomo mróz i śnieżyca, ale humory dość skutecznie wyparły chłód z sali i zabawa była całkiem niezła. Poza nami (SM1S) udział wzięli Joanna Bembnista, Aneta i Laura Los, Magda Patryk i Eryk Bujalscy. Całość prowadziła prezes KPK Grażyna Gałęzowska. Zdjęcia Lech Gałęzowski. Niektórych piosenek z naszego repertuaru można posłuchać w plikach dźwiękowych i na stronie MySpace - linki w lewej kolumnie.

Komentarze | Dodaj

to śpiewamy...

20 stycznia 2011 r.

Bolesław Łucki

            
Dziś śpiewaliśmy w St, Joseph Residence. Mieliśmy zamówienie na piosenki zespołu The Beatles więc popołudnie wypełniliśmy twórczością sławnej czwórki z Liverpool. Wstawiliśmy też kilka polskich piosenek. Repertuar obejmował: From Me To You, Love Me Do, She Loves You, Nowhere Man, Things We Said Today, Powiedz stary gdzieś ty był, Ktoś kogo nie znasz, If I Fell, Words Of Love, Free As A Bird, Chains, Ob-la-di Ob-la-da, Kwiat jednej nocy, Remedium, You Won’t See Me i
Please Mr. Postman. Niektórych piosenek z naszego repertuaru można posłuchać w plikach dźwiękowych i na stronie MySpace - linki w lewej kolumnie.

Do zobaczenia i usłyszenia w niedzielne popołudnie w SPK.

Komentarze | Dodaj

i po kawie...

16 stycznia 2011 r.

Bolesław Łucki


"Ceny w pobliżu Watykanu poszybowały w górę"
żyjemy w czasach w których w imię pazerności
świat wyzbył się wszystkich podstawowych świętości

Komentarze | Dodaj

to śpiewamy...

6 stycznia 2011 r.

Bolesław Łucki

            
Znów śpiewaliśmy w Amber Meadow. Program podobny do poprzedniego. To już przedostatnia prezentacja piosenek świątecznych w tym sezonie. Nadchodzi sezon zwykłych przebojów. W pierwszym koncercie, 20 stycznia, na życzenie zapraszających, połowa repertuaru będzie wypełniona piosenkami Beatlesów. Dziś tylko cztery zdjęcia sprzed koncertu. Nasz fotograf zachorował i musieliśmy sobie robić zdjęcia. Jakie są, takie są, ale jest przynajmniej dowód, że tam byliśmy. Niektórych piosenek z naszego repertuaru można posłuchać w plikach dźwiękowych i na stronie MySpace - linki w lewej kolumnie.

Komentarze | Dodaj

Glass Half Fool?

3 stycznia 2011 r.

Bolesław Łucki


Mówią mi, że trzeba pozytywnie myśleć; że szklanka jest zawsze w połowie pełna, a nie w połowie pusta. Ale czy to naprawdę załatwia sprawę, czy tylko stawia ją do góry nogami?

Komentarze (6) | Dodaj

to śpiewamy...

1 stycznia 2011 r.

Bolesław Łucki

                

            
Studio M1 Singers, 29 grudnia, prezentuje polskie i angielskie kolędy w Amber Meadow Retirement Residence. Program: "Jingle Bells", "What Child Is This", "O Holy Night", "Dzień jeden w roku", "Gdy sie Chrystus rodzi", "Lulajże Jezuniu", "Kolęda polonijna", "Silent Night", "Merry Christmas Everyone", "Happy Xmas - War Is Over", "Feliz Navidad". Prowadzenie: Gladys Kulas. Następny występ w przyszłym tygodniu.

Komentarze | Dodaj